Jestem Warta Miliony!®

Premiera Książki

 • Już w sprzedaży online!

Jestem warta miliony!® to biografia dziewczynki, która miała trudną drogę życiową. Tytuł książki narodził się spontanicznie w moim miejscu pracy, a mianowicie w salonie fryzjerskim w Holandii. Jestem warta miliony!® nie ma nic wspólnego z dobrami materialnymi. Miałam na myśli miliony miłych słów, miliony przyjemności, miliony przyjaciół, miliony wartości, miliony pozytywnej energii. Po prostu miliony wszystkiego najlepszego. Książka wprowadzi Cię w świat mojego dzieciństwa i pokaże, że ze złego może powstać coś dobrego. Musisz tylko znaleźć odpowiedni klucz do swoich marzeń.

Jestem warta miliony, choć jeszcze nie potrafię powiedzieć tego z wykrzyknikiem.

Książka Moniki pokazała mi co to oznacza, jak wielkim osiągnięciem jest stanąć i powiedzieć to głośno. Jestem i będę zawsze za to bardzo wdzięczna. 

Przeczytałam ją w trakcie rozstania, odejścia od przemocowej osoby. Podejmując tą decyzje nawet nie uświadomiłam sobie, że powiedziałam już samo Jestem. Jak mogłabym nawet pomyśleć wtedy, że warta miliony. Odejść. Wymaga to wielkiej odwagi, walki i odsłonięcia ogromnego wstydu i żalu, jaki ma się do siebie – absolutnie nie do osób które krzywdzą, do samej siebie. Odejść raz, drugi, trzeci. Bo pętla przemocy trwa dopóki nie uświadomimy sobie swojej wartości i nie zaczniemy walczyć o swoją wartość.

Powiedzieć to samej sobie do lustra – jest ciężko, jest nieswojo i wymaga heroicznej odwagi. Ale jak Monika, stanąć przed światem i to wykrzyczeć? Odsłonić się chcąc uchronić innych? Przekracza to moje pojęcie. To czego dokonała Monika jest plastrem na to niewyobrażalne zło, na każdego siniaka. Swoją opowieścią przytula do serca od serca. 

Dlatego przeczytajcie, choć nie obejdzie się bez łez. Podarujcie tę książkę siostrze albo koleżance w pracy – nawet takiej która wydaje się że jest w idealnym związku, w idealnej rodzinie. Bo przemocy nie widać, przemoc zjada nas od środka, powoli, aż do niej przywykniemy, przestaniemy ją zauważać, a całe zło stanie się codziennością. 

Czasem jakiś aniołek zobaczy ten sam cień w Twoim oku, który niegdyś sam nosił. I tym naszym aniołkiem jest Monika – Warta Miliony. 

Anonimowa

8 opinii dla Książka Jestem Warta Miliony!

  1. Damian

   W książce, jak w życiu, wszystko ma swoją przyczynę. Do czynów popychają nas nasze emocje, czyli to, co czujemy. Źródeł emocji może być wiele, ale jednym z nich, jakże zapomnianym w tych czasach, a przecież takim skutecznym, są książki. Od dawien dawna budziły one w czytelnikach wszelkiego rodzaju uczucia-dobre, złe, szlachetne i podłe. Przykłady takich oddziaływań na czytelnika możemy odnaleźć w ,,Jestem Warta Miliony”. W tej książce można odnaleźć determinację, siłkę wskazówki jak radzić sobie w trudnych złych chwilach i jak dążyć do celu .Pokazuje że warto wierzyć i ciężko pracować .Autorkę poznałem osobiście w trudnym dla mnie czasie i nawet jak nasze drogi się rozeszły mogłem na nią liczyć , a spędzony z nią czas uświadomił jak ważne sa charmonie życia i od czego zaczyna się sukces , spokój i szczęście.
   Podczas współpracy była dla mnie nauczycielem , szefową taką drugą matką

   życzę samych sukcesów

  1. Klaudia

   Świetna książka. Autorka przeszła tak wiele a mimo to osiągnęła tak dużo. Jest ogromna motywacja dla młodszych, młodych i także starszych. Na pewno dużo wyciągnęłam czytając i analizując. Polecam z całego serduszka. Po przeczytaniu zrozumiesz, ze i ty i każdy z nas może być, jest warty miliony! ❤️

  1. Kamila

   Przeczytałam❤️ Książka ahhh… nie da sie opisać wrazenia niesamowite🥺 a zarazem daje do myslenia🍀 Monika Brinkman Mączka jesteś Niesamowitą Osobą💗 gdyby wiecej takich ludzi jak Ty istniało na świecie to Świat byłby Piękny💗💗💗 Świetna Kiązka bardzo wzruszająca pokazuje losy Wspaniałej Kobiety która uparcie dązy do celu pomomo sprzecznosci losu. Polecam Kazdemu!❤️💚

  1. Anna Maria

   Wzruszająca książka pisana przez srogie życie. Przytulam tą małą dziewczynkę mocno do serca- dałaś radę, jesteś bezpieczna, odważna i wytrwale walczysz o swoje marzenia! Piękna inspiracja dla innych kobiet.

  1. Daria Fornal

   Jestem wzruszona,
   Książka stała się
   ” Pomostem łączącym wszystkie zranione istoty ludzkie” ♥️Stworzylaś w swojej książce niezwykle ciekawą narrację, w której to zabrałaś nas w podróż do przeszłości.🙌 Z ogromną przyjemnością zanurzałam się w każdej kolejnej stronie.♥️Dziękuję za opowieść o niezwykłej Monice z wielobarwną historią która niezatracila człowieczeństwa, która mimo wielu przeżyć jest empatyczną, przepiękna kobietą o wielkim Sercu ♥️dziękuję ♥️

  1. Karolina

   Piękna, do bólu szczera książka.
   Wzrusza, ale i daje nadzieję.
   Jak dla mnie must-read 🙂
   ❤️
   Pokazuje, że możemy osiągnąć wszystko, jeśli mamy w sobie determinację i skonkretyzowane marzenie, mimo wielu kłód pod nogi.

  1. Artur Olszewski

   Monika opisuje ciężką przeprawę jaką miała w swoim życiu.
   To, co przeszła jako dziewczynka i nastolatka, nawet ciężko jest sobie wyobrazić, a co dopiero spróbować doświadczyć.
   Aforyzm “Gdy idziesz przez piekło – nie zatrzymuj się” pasuje idealnie do opisanej historii.
   Życie Moniki inspiruje nas do dążenia do celów i spełniania marzeń.
   Bohaterce książki gratuluję wytrwania i liczę na kolejne sukcesy!
   Jest bowiem Warta Miliony 💙

  1. Aleksandra

   Bardzo szybko sie czyta, napisana prostym jezykiem , zrozumialym dla kazdego. Smutna historia z pieknym happy endem. Polecam serdecznie 🙂